Het laatste nieuws…

Hieronder vind je altijd het laatste nieuws van de vereniging!

Definitieve startlijsten 23 en 24 september 2016

startlijst-24-09-2016-page-001 startlijst-24-09-2016-paarden-page-001-1 startlijsten-24-sept-springen-paarden-page-001-1 startlijsten-24-sept-springen-page-001-1

Definitieve startlijsten 20 maart 2016!

DEFINITIEVE STARTLIJSTEN …… 20-03-2016

Pony`s bixie aanvang 10.00 uur

Proefnummer 2 voor AA
Proefnummer 6 voor B1

Nr: Naam: Naam pony: Klasse

1 Esmee Gomes Luna AA
2 Emma Lynn Vries Gijs AA
3 Lisa van der Wal Fatima AA
4 Sofie Hoekzema Zirocco gold AA
5 Nienke Mellema Donniek AA
6 Anouk de Haan Beauty B1

Pony’s aanvang 11.00 uur
Proefnummer 5 zonder startpas

Nr: Naam: Naam pony: Klasse:
1 Mara de Vries Zirocco gold B
2 Bas van Rulo Silver B
3 Mirthe van den Hoven Doe Doe B
4 Nina Boer Sunny B
5 Geliene Mellema Igor B
6

Proefnummer 9 voor L1
Nr: Naam: Naam pony: Klasse

1 Jolente Haas tinkel L1
3
4

Proefnummer 17 voor M1 met startpas

Nr: Naam: Naam pony: Klasse

1 Mara de Vries Holthausen lorien M1
3
4

definitieve startlijsten 20-03-2016
Paarden aanvang 13.00 uur

Proefnummer 5 zonder startpas

Nr: Naam: Naam paard: Klasse
1 Annemarie Kliphuis Aukje B
2 Danique Dreves Charda Svn B
3 Joyce van de Water Ben B
4 Carlijn Dijk Evita A B
5 Eline Bakker Lotus B
6 Lisa van der kwast Yneke v/d Oergong B
7 Janine Klein Swartjes geluk Sbm B
8 Lisanne Klooster Fenke B
9 Demi van der Reijden Chopin B
10 Myrthe v/d Pol Zsuzsilinde B
11 Manon Busemann Ebbe B
12 Merije Wesseling Femme fatal B
13 Jay van der reijden Urban B
Klasse: L1
Proefnummer 9

Nr: Naam: Naam paard: Klasse

1 Sandra Witteveen Jesse L1
2 Diana Hillenga Hessel L1
3

Klasse L2 Proefnummer 13
Klasse M2 Proefnummer 21
Nr: Naam: Naam paard: Klasse

1 Annet Haas Wilian L2
2 Rianne Duyvestijn Winter Dream M2
3
Klasse B /L1/L2/M2
met startpas
Proefnummer 5 voor B
Proefnummer 9 voor L1
Proefnummer 13 voor L2
Proefnummer 21 voor M2

Nr: Naam: Naam paard Klasse:

1 Kimberley Huesken Wieke van de oergong B
2 Dana Voskamp Ed L1
3 Joyce v/d Water Royal future L1
4 Monique v/d Werf Like jellany L2
5 Janine Klein Eliza M2

Voorlopige startlijsten 20 maart 2016

VOORLOPIGE STARTLIJSTEN …… 20-03-2016

LET OP! NIEUWE PROEVEN!!

Pony`s bixie aanvang 10.00 uur

Proefnummer 2 voor AA
Proefnummer 6 voor B1
Nr: Naam: Naam pony: Klasse
1 Esmee Gomes Luna AA
2 Emma Lynn Vries Gijs AA
3 Lisa van der Wal Fatima AA
4 Sofie Hoekzema Zirocco gold AA
5 Anouk de Haan Beauty B1

Pony’s aanvang 11.00 uur
Proefnummer 5 zonder startpas
Nr: Naam: Naam pony: Klasse:
1 Mara de Vries Zirocco gold B
2 Bas van Rulo Silver B
3 Mirthe van den Hoven Doe Doe B
4 Nina Boer Sunny B
5
6

Proefnummer 9 voor L1
Nr: Naam: Naam pony: Klasse
1 Jolente Haas tinkel L1
3
4

Proefnummer 17 voor M1 met startpas
Nr: Naam: Naam pony: Klasse
1 Mara de Vries Holthausen lorien M1
3
4

Voorlopige startlijsten 20-03-2016

Paarden aanvang 13.00 uur
Proefnummer 5 zonder startpas
Nr: Naam: Naam paard: Klasse
1 Annemarie Kliphuis Aukje B
2 Danique Dreves Charda Svn B
3 Joyce van de Water Ben B
4 Carlijn Dijk Evita e B
5 Eline Bakker Lotus B
6 Lisa van der kwast Yneke v/d Oergong B
7 Janine Klein Swartjes geluk Sbm B
8 Lisanne Klooster Fenke B
9 Demi van der Reijden Chopin B
10 Myrthe v/d Pol Zsuzsilinde B
11 Manon Busemann Ebbe B
12 Merije Wesseling Femme fatal B

Klasse: L1
Proefnummer 9
Nr: Naam: Naam paard: Klasse
1 Sandra Witteveen Jesse L1
2 Diana Hillenga Hessel L1
3

Klasse L2 Proefnummer 13
Klasse M2 Proefnummer 21
Nr: Naam: Naam paard: Klasse
1 Annet Haas Wilian L2
2 Rianne Duyvestijn Winter Dream M2
3

Klasse B /L1/L2/M2
met startpas

Proefnummer 5 voor B
Proefnummer 9 voor L1
Proefnummer 13 voor L2
Proefnummer 21 voor M2
Nr: Naam: Naam paard Klasse:
1 Kimberley Huesken Wieke van de oergong B
2 Janine Klein Haytske fan Pireja L1
3 Dana Voskamp Ed L1
4 Joyce v/d Water Royal future L1
5 Monique v/d Werf Like jellany L2
6 Janine Klein Eliza M2
7
8
9
10
11
12
13

Springclinic

KSPRING CLINIC-page-001

Zitles

Kflyer zitles-page-001

Onderlinge wedstrijd

Kwedstrijd 20 maart lr en pc oldambt-page-001

Oldambtweekend

Koldambtweekend gasselte 2016 met logo-page-001

DEFINITIEVE startlijsten 26 september!

Hierbij de DEFINITIEVE startlijsten voor zaterdag 26 september!!

Definitieve startlijsten…26-09-2015
Pony’s aanvang 9.00 uur
Klasse Bixie
Nr: Naam: Naam Pony Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Jordy de Waal Bolly Bixie AA
2 Nienke mellema Donniek Bixie AA
3 Maud Roelfsema Lola Bixie AA
4 Lisa van der wal fatima Bixie AA
5 Emma Lynn Vries Gijs Bixie AA
6 Isa Harms Duo Bixie A

Klasse: B
Nr: Naam: Naam Pony Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Nina Boer Sunny d pony B
2 Anna Post Xelana d pony B
3 Elana van Beem Victory c pony B
4 Geline Mellema Donniek c pony B
5 Job van Leeuwen Kjelda d/e pony B
6 Bas van Rulo Silver c pony B
7 Demi Herder Guppy e pony B
8 Sofie kramer D’just e pony B
9 Elana van Beem Lucky suprice d pony B
10 Mirthe van den Hoven Doe doe d pony B
11 Piet Mellema Pedro d pony B
12 Jolente Haas mingo e pony B
13 Illysia Gijssen Challenger d pony B
14 Marije timmer Luna e pony B
15 Edien Busemann Duo b pony B

Pony`s L dressuur
Nr: Naam: Naam pony: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Esmee Kramer Roxanne b pony L2
2 Rachel Hegeman Sunday e pony L2

Pony`s M dressuur
Nr: Naam: Naam pony: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Annelieke vd akker De Mensinghe’s Tim M2
2 Imke vd Akker Goldwin’s hoeve’s marlin M2

Paarden klasse B aanvang +/- 13.00 uur
Nr: Naam: Naam paard Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Demi vd reijden Chopin B
2 Dana Voskamp Edgar van Landsmeer B
3 Annet Haas Dima B
4 Jay vd Reijden Urban B
5 Annemarie Kliphuis Aukje B
6 Dominique Bolt Udante B
7 Danique martens Winanda
B
8 Astrid kramer Zilion B

9 Manon Busemann Baronco B

10 Tineke Naafs Braveheart B

Paarden klasse L1
Nr: Naam: Naam paard Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Rianne duyvestijn Winter dream L1
2 Sandra Witteveen Hanita L1

Paarden
Klasse L2

Nr: Naam: Naam paard Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Carina Stael Haken Phantom L2
2 Melanie Gomes Luna L2

Paarden klasse M1
Nr: Naam: Naam pony: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Monique voskamp edgar M1
2 Jolanda Viet Cwando M1
3 Karin Visser Robin’s art M1

definitieve startlijsten…26-09-2015
pony’s springen aanvang +/- 15.45 uur
We gaan er van uit dat iedereen 2 rondes springt, graag doorgeven als je maar 1 ronde wilt.
Nr: Naam: Naam paard: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Edien Busemann Duo b pony BB
2 Silke Fledderman Daisy b pony BB
3 Bas van Rulo Silver c pony BB
4 Isis Fledderman Vosje a pony B
5 Nina Boer Sunny d pony BB
6 Annelieke vd Akker Mensinghe’s Tim d pony BB
7 Imke vd Akker Eau de Vie e pony BB
8 Elana van Beem Victory c pony B
9 Annelieke vd Akker Mensinghe’s Tim d pony B
10 Imke vd Akker Eau de Vie e pony B
11 Saskia Bruin bruno d pony B
12 Chantal Doornbos Saphir d pony B
13 Elana van Beem Lucky surprice d pony B
14 Illysia Gijssen Challenger d pony B
15 Demi Herder Guppie e pony B

Pony’s Klasse: L en M
Nr: Naam: Naam paard: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Piet Mellema Pedro d pony L
2 Geline Mellema Donniek c pony M

Paarden Klasse: BB/B
Nr: Naam: Naam paard: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Jolanda Viet Cwando BB
2 Eline Bakker Lotus BB
3 Karin Visser Robin’s art BB
4 Rachel Hegeman Geronimo B
5 Veerle Kramer Zilion B
6 Jay vd Reijden Urban B
7 Rachel Hegeman Geronimo B
8 Manon Busemann Baronco B

Voorlopige startlijsten 26 september!

De voorlopige startlijsten voor de onderlinge wedstrijd op 26 september aanstaande vinden jullie hieronder! De definitieve startlijsten worden donderdag geplaatst.

Er is een mogelijkheid tot mestonderzoek op wormen! Voor € 5 en een zakje verse mest weet je of je paard of pony wormen heeft.

Voorlopige startlijsten dressuur 26-09-2015
Pony’s aanvang 9.00 uur
Klasse Bixie
Nr: Naam: Naam Pony Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Emma Ottens Gijs Bixie AA
2 Jordy de Waal Bolly Bixie AA
3 Nienke mellema Donniek Bixie AA
4 Maud Roelfsema Lola Bixie B
5 Isa Harms Duo Bixie A

Klasse: B
Nr: Naam: Naam Pony Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Nina Boer Sunny d pony B
2 Anna Post Xelana d pony B
3 Elana van Beem Victory c pony B
4 Edien Busemann Duo b pony B
5 Geline Mellema Donniek c pony B
6 Job van Leeuwen Kjelda d/e pony B
7 Bas van Rulo silver B
8 Demi Herder Guppy e pony B
9 Sofie kramer D’just e pony B
10 Elana van Beem Lucky suprice d pony B
11 Mirthe van den Hoven Doe doe d pony B
12 Piet Mellema Pedro d pony B
13 Jolente Haas mingo e pony B
14 Illysia Gijssen Challenger d pony B

Voorlopige startlijsten springen 26-09-2015
Pony`s L dressuur
Nr: Naam: Naam pony: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Esmee Kramer Roxanne b pony L2
2 Rachel Hegeman Sunday e pony L2

Pony`s M dressuur
Nr: Naam: Naam pony: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Annelieke vd akker De Mensinghe’s Tim M2
2 Imke vd Akker Goldwin’s hoeve’s marlin M2

Paarden klasse B
Nr: Naam: Naam paard Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Demi vd reijden Chopin B
2 Dana Voskamp Edgar van Landsmeer B
3 Annet Haas Dima B
4 Jay vd Reijden Urban B
5 Annemarie Kliphuis Aukje B
6 Dominique Bolt Udante B
7 Manon gankema L’amore B
8 Danique martens Winanda B
9 Astrid kramer Zilion B
10 Manon Busemann Baronco B

Paarden klasse L1
Nr: Naam: Naam paard Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Rianne duyvestijn Winter dream L1
2 Melanie Gomes Luna L1
3 Sandra witteveen hanita L1

Paarden Klasse L2
Nr: Naam: Naam paard Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Carina Stael Haken Phantom L2

Paarden klasse M1
Nr: Naam: Naam pony: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Monique voskamp edgar M1
2 Jolanda Viet Cwando M1

voorlopige startlijsten…26-09-2015
pony’s springen aanvang +/- 15.00 uur

Nr: Naam: Naam paard: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Edien busemann Duo b pony BB
2 Nina boer Sunny d pony BB
3 Bas van Rulo silver BB
4 Elana van Beem Victory c pony B
5 Annelieke vd Akker Mensinghe’s Tim d/e pony BB
6 Annelieke vd Akker Mensinghe’s Tim d/e pony B
7 Imke vd Akker Eau de Vie d/e pony BB
8 Imke vd Akker Eau de Vie d/e pony B
9 Saskia bruin bruno d pony B
10 Chantal Doornbos Saphir d pony B
11 Demi Herder Guppie e pony B
12 Elana van Beem Lucky surprice d pony B
13 Illysia gijssen Challenger d pony B

Pony’s Klasse: L en M
Nr: Naam: Naam paard: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Piet Mellema Pedro d pony L
2 Geline Mellema Donniek c pony M

Paarden Klasse: BB/B
Nr: Naam: Naam paard: Klasse: Punten: Procent waarde:
1 Jolanda Viet Cwando BB
2 Eline Bakker Lotus BB
3 Rachel Hegeman Geronimo B
4 Veerle Kramer Zilion B
5 Jay vd Reijden Urban B
6 Rachel Hegeman Geronimo B
7 Manon Busemann Baronco B

Clubdag 26 september 2015

Het is weer tijd voor de jaarlijkse clubdag op zaterdag 26 september!

lrpcoldambtclubdag